Blog

5 listopada 2019 nastąpiła inauguracja sklepu który znaleźc można w menu lub pod tym linkiem a w nim książka przygodowa: Czy krasnoludki żyją w lesie? Po kilku tygodniach przygotowań dostepnych jest kilka wersji.

  • wersje demonstracyjne w formacie mobi oraz epub (aby każdy mógł sprawdzić, który format działa na wybranym czytniku oraz oczywiscie aby zapoznać się treścią). Format epub otwarty może być na dowolnym urządzeniu w tym telefony komórkowe, tablety, komputery oraz czytniki ebook.
  • wariant na ebooki : mobi (urządzenia Kindle Amazon) oraz epub (wszystkie urządzenia)
  • wersja drukowana
  • opcja drukowana z dodakiem w postaci bawełnianego woreczka z nadrukiem, który sprawdzi jako opakowanie książki na prezent. Może także służyć jako tak zwany woreczek na skarby. W końcu każdy z nas ma jakieś drobne rzeczy, które potrzebują odpowiedniego miejsca.
Książka przygodowa : Opowiadania nie tylko wrocławskie. Tom I: Czy krasnoludki żyją w lesie?

Ze względu na fakt, że jest to książka przygodowa to nie mogło w niej zabraknąć dość nieoczykiwanych dla bohaterów wydarzeń. Znajdziemy w niej między innymi sprawę dotyczącą updaku pewnej wrocławskiej wieży. Następnie dowiemy się co przytrafiło się pewnemu krasnoludkowi na wodzie i dlaczego też należy mieć na sobie kapok. A na koniec sprawdzimy jak krasnoludki chciały zainteresować ludzi pewną niefortunną budowlą, która według nich groziła zawaleniem. Jak skończyły się te wydarzenia i czy naszym bohaterem udało się przetrwać? Na to oraz wiele innych pytań odpowiem Wam właśnie ta książka przygodowa.

Życzę udanej lektury.

Pozdrawiam

Bartek