Blog

No właśnie. Pierwsza książka z serii Opowiadania nie tylko wrocławskie : Czy krasnoludki żyją w lesie? powinna dać odpowiedź na to pytanie. Będzicie mogli się o tym przekonać już wkrótce. Książka wraz z dodatkami jest już gotowa. Za oknami jesień w pełni stąd też oprawa iście jesienna. Niewątpliwie kolorystka tej pory roku idealnie wpasowuje się w tonację zawartych w środku ilustracji.

Czy krasnoludki żyją w lesie?
Woreczek z krasnoludkami

Teraz po sprawdzeniu wszystkich detali oraz otrzymaniu recenzji mogę przystąpić do druku pierwszej partii. Być może pozycja ta znajdzie się u kogoś z Was w prywatnej biblioteczce. Może krasnoludki i dalej skrzaty (nie tylko wrocławskie) urozmaicą niejeden regał. Biorąc pod uwagę fakt, że przy tej serii zdecydowałem się na samodzielne wydanie każdego z tomów to efekt jest bardzo zadowalający. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że kilka rzeczy można było zrobić lepiej. Mam to oczywiście na uwadze, stąd też będę bacznie śledził Wasze komentarze odnośnie niniejszej publikacji. W tej części będą jedynie krasnoludki i ich wrocławskie przygody. Jednak znajdzie także kilka opowiadań o pewnym skrzacie, który usilnie starał się uprzykrzyć życie naszym sympatycznym istotkom oraz ludziom.

Szczegóły jak, gdzie, kiedy i przede wszystkim w jakiej cenie niniejsza książka będzie dostępna – już niedługo. Na tą chwilę mogę Wam obiecać, że cena będzie przystępna dla każdego. Uważam, że koszt książki powinien być zbliżony do ceny biletu do kina, ale być może krasnoludki wrocławskie mają w tej kwestii inne zdanie. Czas pokaże, ale sądzę, że właśnie to porównaniej jest jak najbardziej adekwatne jeżeli chodzi o kwestie finansowe.