Blog

Prace nad składem ebooka zostały ukończone. Za niedługo udostępnie go w sklepie. W skład wchodzić będzie także dodatkowy element, o którym w skrócie napisałem nieco niżej . Wersja demo ebooka będzie ogólnodstępna. Zawierać będzie wstęp oraz dwa opowiadania, które umieszczone są już na stronie. Wspierany format : mobi oraz epub jednak w przypadku pełnej wersji być może dostępny będzie także format pdf.

Sądziłem, że premiera odbedzie się w połowie lipca, jednak już teraz wiem, że swoje pierwotne plany należy zrewidować i prawdopodobny termin to połowa sierpnia. Jednak jestem zwolennikiem dopracowania szczegółów i robienia niektórych rzeczy bez zbędnego pośpiechu. Jedną z nich są prace nad sklepem tak aby funkcjonował bezproblemowo a drugą … ilustrowana mapa. Zawierać będzie obiekty wraz z orientacyjnym rozmieszczeniem, o których opowiadam w części pierwszej. Sądzę, że będzie to ciekawy dodatek do niniejszej publikacji.

Kilka przykładowych elementów zamieściłem poniżej. Oczywiście rozkład elementów nie jest jeszcze ukończony.

Wycinek ilustrowanej mapy Wrocławia

I czasami tak bywa, że jest już blisko a jednak daleko. Mam jednak nadzieję, że nie aż tak daleko a jedynie tuż za rogiem.